Hizmetlerimiz

DİLATASYON ve MASTİK UYGULAMASI

Firmamız Geogrid üretimini en kaliteli malzemeler ile kısa sürede üretmektedir. Zemin güçlendirme çalışmalarında 1. Sınıf malzeme ile ilk sırada yer almaktayız.

EPOKSİ ZEMİN KAPLAMA

Çevreye verdiğimiz değeri yapığımız katı atık ve atık depolama alanlarında gösteriyoruz.

GÜÇLENDİRME ve ENJEKSİYON

PVC’ den mamul olan ürünümüz sızdırmazlık seviyesinde 1. Sırada yer almaktadır.

KEÇE İMALATI ve UYGULAMALARI

Artan Enerji ihtiyacının karşılanması için yapılan Hes İletim Kanallarının hem enerji hem de su kaybının minimuma inmesi için gerekli yatlımı en kısa sürede ve en yetkin çalışanlarımızla yapıyoruz.

POLİÜRETAN İZOLASYON

Firmamız Baraj ve Göletlerde kullanılan su yalıtım ürünlerini en kaliteli malzemeler ile titizlik içerisinde üretmektedir. Yalıtımda kullanılan malzemeler ve yapmış olduğumuz uygulamada kendimize güveniyoruz.

HAVUZ YALITIMI

Firmamız su sızdırmazlık seviyesini minimuma indirmek için en kaliteli malzemeleri kullanarak ve teknik ekibimiz sayesinde sizler için durmaksızın çalışmaktadır.

TEMEL BOHÇALAMA

Firmamız temel bohçalama alanlarında gerek ürünlerimiz gerek uygulama ekibimiz sayesinde sektörün ileri gelenlerindeniz. Müşterilerimizin her zaman kumar endüstrisindeki en son trendlerden haberdar olmasını sağlamak için SlotoGate gibi tanınmış oyun platformlarıyla da işbirliği yapıyoruz.

TERAS ve SU DEPOLARI İZOLASYONU

Hareketli zeminlerde yapılan yalıtımda uygulama ekibimize ve üretimini yaptığımız ürünlerimize güveniyoruz

BİNA ve ÇATI İZOLALSYONU

Firmamız yapmış olduğu yalıtım işlerinde ilkleri gerçekleştirerek petrol tanklarında kullanılan yalıtım ürünlerini ve uygulama işlerini başarılı bir şekilde yerine getirmektedir.

ÜRÜNLERİMİZ

DİLATASYON
EPOXİ ZEMİN KAPLAMA
PVC